Dark? Switch Mode
Virtues of the Villainess
Bookmark
7
Durum Ongoing
Tür Manga
Yazar BAE Huijin
Çizer Koonac
Paylaşıldı
Tarih
Güncellendi
Views ?

Virtues of the Villainess

Ginger and the Cursed Prince , Virtue Bestowed by the Villainess , 악역이 베푸는 미덕

Virtues of the Villainess Özeti

İki asil Markiz’in kızları Ginger Torte ve Lerajie Atlanta ömürler boyunca düşman ve rakiplerdir. Ginger’ın nişanlısı Kishon Mickelson, Lerajie tarafından çalındığında, Ginger artık canına yettiğine karar verir!
Ama bir gün, Ginger tuhaf bir romanla karşılaşır – Lerajie’nin baş kahramanı olduğu ve kendinin de kötü kadın karakter olduğu bir romandır bu! Bunu görmezden gelmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır ancak işler romanda yazıldığı gibi ilerlemeye başladığında, kötü karakter olarak kötülük dolu geleceğini değiştirmek için romana güvenmekten başka seçeneği yoktur.
“Bu kaderi hak etmek için tam olarak ne yapmış olabilirim?! Neden kötü kadın olmak zorundayım? “
Romanın erkek ana karakteri olan gizemli Prens Izana’ya gelelim. Yıllarca Tapınak Kulesi’nin derinliklerine babası Kral Astor tarafından hapsedilen Kral Izana, sonunda babasının vefat ettiği gün, gün ışığını görür. Ancak romana göre, Lerajie’ye aşık olacak ve Ginger’ı kendi sefaleti içinde yüzmeye bırakacaktır!
“Yaptığım tek şey, yaşayabileceğim en iyi şekilde yaşamaktı! Ama sanki nişanlımı çalması yetmemiş gibi, şimdi de Lerajie erkek ana karakteri mi alacak yani?! Bunun olmasına asla izin vermem!”
Artık Prens Izana’nın en derin sırrını (roman sayesinde) bilen “kötü kadın” Ginger, onu %-2 tedbir ve %200 sevimlilikle baştan çıkarmaya çalışıyor!

Bölüm Virtues of the Villainess

Yorumlar