Dark? Switch Mode
I Tamed My Ex Husbands Mad Dog
Bookmark
Followed by 2 people
7
Durum Ongoing
Tür Manga
Paylaşıldı
Tarih
Güncellendi
Views ?

I Tamed My Ex Husbands Mad Dog

I Tamed My Ex Husbands Mad Dog Özeti

I Tamed My Ex Husbands Mad Dog“Baba, lütfen Michael Alanquez’i bitirebilmem için bir şans daha ver.” Reinhardt, ölmeden hemen önce dileğini tekrarladı. Kendine geldiğinde 15 yıl önce babasının cenazesindeydi. Babasını kaybettiği aynı vakitte Veliaht Prens Michael ile de boşanmıştı . İntikam olarak Reinhardt, Veliaht Prens’in bacağını bıçakladı. Ve sonuç olarak sürgüne gönderildi. Zorlu yolculuğunda beklenmedik biriyle karşılaştı… Zavallı ve kirli çocuğu kucağına aldı. Önceki hayatında o bir savaş kahramanı ve imparatorun gayri meşru oğluydu. Aynı zamanda eski kocasının evcilleştirdiği kuduz köpekti.

I Tamed My Ex-Husbands Mad Dog Özeti

I Tamed My Ex-Husband’s Mad Dog konu
‘Baba, Michelle Allanquez’e bir kez kılıç saplamak için bana şans ver.’
Reinhardt ölmeden önce dileğini yineledi. Aklı yerine geldiğinde, 15 yıl önceki babasının cenazesindeydi. Babasının ölmesine sebep olan veliaht prens Michelle Allanquez’in kendisinden boşandığı sıralardı. İntikam olarak Reinhardt, veliaht prensin bacağına kılıç sapladı ve sınıra sürüldü.
Zor yolculuğu sırasında hiç beklemediği biriyle karşılaşır… Arabaya aldığı pis zavallı çocuk, önceden bir savaş kahramanı, imparatorluğun gayri meşru çocuğu ve eski kocasının evcilleştirdiği köpeğidir. Çocuğa yeni bir isim vererek onu intikamı için kullanmaya karar verir. Bu hayatını asla boşa geçirmeyecektir. Mülkünü genişletmek için bir kale inşa ederken çocuk savaşa gider.
Üç yılın ardından adı Wilhelm olan çocuk kocaman bir adam olarak geri döner. Artık onun yetiştirdiği bir çocuk değildir.

Yorumlar